شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات حراجی بازی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی حراجی بازی به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت حراجی بازی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری حراجی بازی و سایر خدمات ارائه شده توسط حراجی بازی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات حراجی بازی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و شرکت در حراجی نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین حراجی بازی از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود، در ضمن کاربر با تایید این توافقنامه و عضویت در سایت معترف خواهد بود که عاقلا و عامدا و با آگاهی کامل و مطالعه راهنمای سایت ، شرایط سایت را پذیرفته و خود را از هر گونه حق اعتراض مبرا می نماید.

قوانین عمومی
  • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های حراجی بازی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های حراجی بازی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  • برخی حراجی ها دارای حد نصاب هستند شرکت کننده هستند و برخی دیگر بدون حد نصاب، که در ساعت مقرر برگزار می گردند. اگر حد نصاب حراجی پر نشود، در مرحله اول به نیم ساعت بعد و در صورت پر نشدن حد نصاب در این مدت، در نهایت  حراجی به ۲۴ ساعت بهد موکول خواهد گردید.
  • – در صورتیکه حراجی در کمتر از نیم ساعت مانده به زمان شروع به حد نصاب برسد، زمان شروع حراجی، نیم ساعت به تعویق می افتد تا همه ی شرکت کنندگان مطلع شوند و فرصت کنند که به حراجی بپیوندند.
  • مدت زمان حراجی از ۵ دقیقه آغاز می شود و در ۱۰ ثانیه پایانی با هر کلیک از سوی کاربران ۱۰ ثانیه به زمان کلی حراجی اضافه می گردد. این بدان معناست که در اکثر مواقع حراجی ها بیش از ۵ دقیقه طول خواهند کشید و گاهی تا یک ساعت و بیشتر هم ادامه پیدا خواهند کرد.
  • پیش از شروع زمان حراجی، کاربران می بایست در آن حراج بخصوص ثبت نام کنند در غیر ایتنصورت اگر حراجی آغاز شود دیگر نمی توانند در آن شرکت کنند. چرا که سیستم پس از شروع حراجی اجازه ی ثبت نام به کاربر را نخواهد داد و تنها کاربرانی که قبل از شروع حراجی ثبت نام نموده اند مجاز به شرکت در آن خواهند بود.
  • پس از ثبت نام در حراجی کاربر نمی تواند از شرکت در حراج انصراف دهد و تنها می تواند به محض به حد نصاب رسیدن و شروع شدن حراجی، در آن شرکت کند.
نحوه عملکرد حراجی بازی

 

حراجی بازی یک فروشگاه اینترنتی است که اقدام به ارائه کالا می نماید، کاربران در حراجی بازی در ازای خرید کالاهای مختلف تعدادی بن حراجی به عنوان هدیه دریافت می نمایند که با استفاده از آن بن می توانند در حراجی شرکت نمایند.

در صورت استفاده کاربر از بن های حراجی امکان استرداد کالا به هیچ وجه وجود ندارد.

در حقیقت برگزاری حراجی اقدامی تشویقی برای افزایش فروش فروشگاه بوده و درآمد این سایت، از محل سود حاصله از فروشگاه و فروش کالا می باشد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات حراجی بازی استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا در حراجی های حراجی بازی شرکت می کنید و یا به حراجی بازی ایمیل می زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که حراجی بازی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد. توجه داشته باشید که “۹۸۳۰۰۰۲۱۰۱۰۰۰۰۱۵” سرشماره ایست که حراجی بازی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان حراجی بازی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام حراجی بازی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً با استفاده از info@harajibazi.com – support@harajibazi.com جهت پیگیری قانونی آن را به ما اطلاع دهید.همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که شارژ و وضعیت حراجی ها، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس های ویژه حراجی بازی را به اطلاع کاربران می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق آن وجود ندارد.

ضمنا برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت حراجی ها و مطلع شدن از حراجی های مختلف می توانید به کانال اطلاع رسانی حراجی بازی در تلگرام بپیوندید: (t.me/harajibazii)

سیاست های رعایت حریم شخصی

حراجی بازی به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
حراجی بازی متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت حراجی بازی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات حراجی بازی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است. حراجی بازی محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان تر هستند می باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما،پایگاه رسمی این سایت یعنی
www.harajibazi.com
است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم. وب سایت حراجی بازی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از
www.harajibazi.com
ندارد.کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند

تعریف واژگان

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات حراجی بازی اقدام کند.
همچنین از آنجا که حراجی بازی یک وب سایت خرده فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری بجز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می کند.

انواع خرید

خرید مستقیم: خریدی که توسط کاربر از فروشگاه سایت انجام می شود.
خرید از طریق حراجی: خرید کالاهایی که کاربران در حراجی با دادن آخرین پیشنهاد صاحب آن شده اند که با پرداخت آخرین مبلغ حراجی انجام می شود.
تعریف حراجی: روندی است که در آن یک کالا  به نفری که آخرین پیشنهاد را داده است، تعلق می گیرد.

بن حراجی

بن حراجی در سایت حراجی بازی به صورت مستقیم قابل خرید نمی باشد، بلکه بعد از خرید کالا از فروشگاه تعدادی بن حراجی به شما تعلق خواهد گرفت.

همچنین ممکن است از طریق خرید از فروشگاه های طرف قرار داد حراجی بازی که در آینده اعلام خواهند شد، تعدادی بن حراجی از طرف آنها به شما تعلق بگیرد.

روش بعدی جهت بدست آوردن بن حراجی، خرید کارت اعتباری حراجی بازی است. که معادل مبلغ پرداختی، به شما بن حراجی تعلق میگیرد و همچنین به همین میزان نیز اعتبار ریالی شما شارژ خواهد شد. بعنوان مثال با خرید کارت اعتباری ۵۰ هزار تومانی، شما ۵۰ بن حراجی دریافت میکنید و همچنین ۵۰ هزار تومان اعتبار نیز برای شمامنظورخواهدگردید.
با اعتبار ریالی می توانید از فروشگاه خرید کنید و یا اینکه اعتبار خود را به بن حراجی تبدیل نمائید.( بخش بن باران )

در پایان حراجی، بن هایی مصرفی در حراجی از حساب کاربری شما حذف میگردد. اما از طرفی با خرید اعتبار از حراجی بازی، غیر از بن حراجی، اعتبار نیز به کاربر داده می شود که می تواند با آن از فروشگاه حراجی بازی خرید نماید و یا آن را به بن حراجی تبدیل کند.( بخش بن باران ). این بدان معناست که اگر در حراجی برنده نشوید و بن های خودرا از دست بدهید بازهم این فرصت برای شما باقی است که اعتبار ریالی خودرا تبدیل به بن حراجی کنید و فرصت برنده شدن را داشته باشید

انواع بن

بن حراجی : با خرید کالا از حراجی بازی و یا فروشگاه های طرف قرارداد با ما می توانید بن حراجی را به عنوان هدیه دریافت نموده و در حراجی ها شرکت نمایید. البته با خرید کارت های اعتباری نیز می توانید بصورت مستقیم بن حراجی دریافت کنید و با اعتبار بدست آمده نیز (۱) از فروشگاه خرید کنید (۲) در بخش بن باران اعتبار خود را تبدیل به بن حراجی نموده و از آن ها در حراجیهای مختلف استفاده کنید. اگر فردی در حراجی برنده شده و از خرید کالا امتناع ورزد در این صورت بن حراجی مصرف شده توسط آن کاربر در آن حراجی از بین رفته و نفر بعد به عنوان برنده معرفی می شود.

در پایان حراجی، بن هایی مصرفی در حراجی از حساب کاربری شما حذف میگردد. اما از طرفی با خرید اعتبار از حراجی بازی، غیر از بن حراجی، اعتبار نیز به کاربر داده می شود که می تواند با آن از فروشگاه حراجی بازی خرید نماید و یا آن را به بن حراجی تبدیل کند.( بخش بن باران ). این بدان معناست که اگر در حراجی برنده نشوید و بن های خودرا از دست بدهید بازهم این فرصت برای شما باقی است که اعتبار ریالی خودرا تبدیل به بن حراجی کنید و فرصت برنده شدن را داشته باشید

تعریف پیشنهاد

پیشنهاد : منظور از پیشنهاد در این سایت، هر کلیک بر روی دکمه پیشنهاد در حراجی زنده می باشد، که با هر پیشنهاد در حراجی، مبلغ معینی به قیمت نهایی کالای حراجی، اضافه خواهد شد.
پیشنهاد باقیمانده: تعداد پیشنهادات مصرف نشده ی کاربر می باشد که در صفحه حراجی نشان داده می شود.

فرصت پیشنهاد اضافی: هنگاهی که حراجی در حال برگزاری است در صورتی که تا ۵ ثانیه پس از کلیک یا پیشنهاد شما، کاربر دیگری پیشنهاد ندهد ( کاربر دیگری کلیک نکند ) شما یک فرصت پیشنهاد اضافی هدیه خواهید گرفت که البته برای استفاده از آن شما می بایست بن حراجی اضافی داشته باشید تا در طول بازی بتوانید از این پیشنهادات اضافی استفاده نمائید. ( به ازای هر ۵ ثانیه ۱ فرصت پیشنهاد اضافی: بدین معناست که اگر تا ۲۰ ثانیه پس از کلیک شما کاربری کلیک نکند شما ۴ فرصت پیشنهاد اضافی هدیه خواهید گرفت)

سایر تعاریف

زمان پیشنهاد: توجه داشته باشید در هنگام  برگزاری حراجی در صورتی که شما بیش از ۵ دقیقه  هیچ پیشنهادی ندهید لازم است تا حتما صفحه حراجی را مجددا بارگزاری یا Reload نمایید.

ارسال کالا

ثبت، پردازش و ارسال از طریق خرید مستقیم و خرید از حراجی

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. حراجی بازی به اعضای باشگاه مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت نام در حراجی را می دهد.

– هزینه ی ارسال کالاهای بالاتر از ۱۰۰ هزار تومان ( برای تهران ) و بالاتر از ۱۵۰ هزار تومان ( برای شهرستان ها ) برای مشتریان حراجی بازی رایگان می باشد. بدیهی است که هزینه ارسال سفارشات پائین تر از این مقدار ( ۱۰۰بن در تهران و ۱۵۰ بن در شهرستان) به عهده ی مشتری می باشد.

– در صورت موجود نبودن هر یک از محصولات، مشتریان می توانند از میان دیگر کالاهای موجود در فروشگاه، ثبت سفارش نموده و جهت تحویل اقدام نمایند.

– مدت زمان ارسال کالا برای مشتریان حد اکثر یک هفته ی کاری خواهد بود و در طول این زمان مشتریان می توانند از طریق تماس با حراجی بازی مرسولات خود را پیگیری نمایند.

-کلیه سفارش های ثبت شده در سایت حراجی بازی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند.

– کلیه سفارش های ثبت شده در سایت حراجی بازی به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. حراجی بازی همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در حراجی بازی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای حراجی بازی محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– حراجی بازی مجاز است بدون اطلاع قبلی سفارش گیری جدید را متوقف نماید و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای حراجی بازی محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی و یا بن خرید کالاهای موجود در سایت حراجی بازی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای حراجی بازی محفوظ است. حراجی بازی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت حراجی بازی می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

– امکان پرداخت در محل برای خریداران و شرکت کنندگان وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

حراجی بازی همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و حراجی بازی تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش حراجی بازی اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش حراجی بازی ارسال شود

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت حراجی بازی ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل حراجی بازی نیستند و سایت حراجی بازی هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. سایت حراجی بازی این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت هایی که در آگهی ها یا صفحه های سایت حراجی بازی لینک می شوند را افرادی خارج از حراجی بازی اداره می کنند، بنابراین سایت حراجی بازی نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت حراجی بازی باشد، خود برعهده خواهید داشت

محتوا

حراجی بازی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود می کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت های سازنده محصولات استفاده می کند. لازم به ذکر است حراجی بازی تضمین نمی کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط حراجی بازی دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب سایت حراجی بازی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سروﻳس های سایت آن گونه که هست ارائه می شود و سایت حراجی بازی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعی، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت حراجی بازی ممکن است دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سرویس های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری در حراجی بازی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت های ارائه شده برای کالاها در حراجی بازی قیمت های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید کننده و یا تامین کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، حراجی بازی نمی تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، حراجی بازی موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند و هزینه های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع رسانی می شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود

شرایط عمومی عضویت

کلیه کاربران قبل از شرکت در هر حراجی بایستی از طریق خرید کالا در فروشگاه، و یا خرید کارت اعتباری حراجی بازی بن حراجی بدست آورند و در پایان حراجی، در صورت برنده نشدن کاربر، بن هایی مصرفی در حراجی از حساب کاربری ایشان حذف میگردد. اما از طرفی با خرید اعتبار از حراجی بازی، غیر از بن حراجی، اعتبار نیز به کاربر داده می شود که می تواند با آن از فروشگاه حراجی بازی خرید نماید و یا آن را به بن حراجی تبدیل کند.( بخش بن باران )

ثبت نام و شرکت در حراجی برای تمامی کاربرانی که روند ثبت نام و عضویت در حراجی بازی را طی نموده اند آزاد می باشد. در صورتی که قبل و یا در حین و یا در پایان حراجی مشخص گردد که افرادی به صورت تیمی و به شکلی غیر قابل قبول در یک حراجی ثبت نام نموده اند حراجی باطل و مجددا بدون حضور این نفرات تکمیل ظرفیت شده و برگزار می گردد. لازم بذکر است که حساب کاربری افراد متخلف برای مدت دو هفته غیر فعال می گردد و هیچ گونه در خواستی از طرف آنها توسط واحد های مختلف سایت حراجی بازی انجام نخواهد شد.

بعضی از حراجی ها ظرفیت محدود شرکت کننده دارد و در صورت تکمیل ظرفیت حراجی قفل می گردد و به حالت برگزاری می رود.

کلیه کاربران جهت استفاده از خدمات سایت می بایست به عضویت سایت درآیند. جهت شرکت در حراجی ها کاربر می بایست اطلاعات کاربری خود را تکمیل نموده باشد.

طبق قوانین مدنی و تجاری ایران ، تنها اشخاص بالای ۱۸ سال می توانند عضو سایت شوند و از خدمات سایت استفاده كنند.

کلیه كاربران مسئول حفظ و نگهداری از نام كاربری و رمز عبور و اطلاعات شخصی خود می باشند و سایت هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات در خارج از محدوده ی سایت ندارد.

کلیه ی کاربران در حین عضویت اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، کد ملی ، شماره تلفن تماس، آدرس پست الكترونیكی، آدرس و کدپستی را تکمیل می نمایند و می بایست این اطلاعات به درستی و با صحت کامل در سایت وارد شود. در صورت وجود خطا یا تغییر در این اطلاعات کاربر موظف به ، به روزرسانی آن ها می باشد. و مسئولیت حقوقی و قانونی هرگونه جعل عنوان یا عدم صحت اطلاعات فردی یا سوء استفاده از مشخصات دیگران بر عهده ی شخص کاربر می باشد.

سایت حراجی بازی می تواند بنا به تشخیص ضرورت و با قصد احراز هویت از کاربران مدارکی دال بر صحت مشخصات اعلامی خود درخواست نماید .

کلیه کاربران اعم از خریداران و سایر اعضای سایت حراجی بازی می بایست با قبول و تایید توافقنامه حاضر موافقت خود را اعلام نموده و درصورت تغییر بندهای توافق نامه طبق سیاست های سایت ملزم به تایید مجدد می باشند .

كاربر در مقابل كلیه مكاتباتی كه سایت حراجی بازی با وی از طریق پست الكترونیكی یا پیامك و یا از طریق حساب كاربری وی در سایت انجام می شود مسئول خواهد بود و مصداق سند مکتوب در نظر گرفته خواهد شد. سایت حراجی بازی پس از گذشت ۲۴ ساعت از آخرین ارتباط خود با کاربر آن را مشاهده شده تلقی نموده و می تواند در مورد وی تصمیم گیری كند.

در صورتی كه دسترسی كاربر به سایت حراجی بازی در هرشرایطی حتی شرایط خاص و غیر قابل پیش بینی امكان پذیر نباشد، سایت حراجی بازی مسئولیتی در قبال زیان های احتمالی وارد شده نخواهد داشت.

آدرس و یا آدرس هایی که کاربران در حساب کاربری خود درج می نمایند، به عنوان محل ارسال و یا برگشت کالا مورد استفاده قرار می گیرد. مسئولیت هرگونه اشتباه در ارسال کالا بر عهده ی شخص کاربر می باشد.

سایت حراجی بازی برای اطلاع رسانی کاربران به مناسبت های گوناگون از جمله بروز مشکل و اختلاف در روند معامله، طرف ذی ربط را از طریق پست الکترونیکی ، پیامک و پنل کاربری مطلع خواهد کرد. سایت حراجی بازی تضمینی برای دریافت پیامک ارسالی به کاربران نمی دهد و کاربران موظفند پس از اقدام به خرید یک کالا پست الکترونیکی و حساب کاربری خود در سایت را به صورت منظم و تا حداکثر زمان محتمل برای بروز مشکلات بازدید و کنترل نمایند.

کاربران موظفند از انجام هر گونه عملی در سایت یا مطلب گذاری در سایر رسانه ها که منجر به نزول کیفیت خدمات، اطلاع رسانی و رابط کاربری سایت و نیز ممانعت از فعالیت های تجاری سایر کاربران نظیر اسپم کردن سایت از کالاهای دروغین و گمراه کننده به مقاصد مختلف از قبیل کنترل قیمت بازار و یا تبلیغات، پرهیز نمایند.

خریدار محترم می بایست نسبت به بررسی دقیق و انتخاب کالا در خرید مستقیم دقت کافی داشته باشد و در زمان تحویل کالا نسبت به صحت و سلامت کالای تحویلی، تاییده لازم را اعلام نمایند و در صورت عدم رضایت از کالای تحویلی ، کالا را تحویل نگیرند (در صورت عدم تحویل کالا به دلایل غیر موجه هزینه پست از مبلغ واریزی کسر و مابقی به حساب خریدار واریز خواهد شد).

در صورت منطقی بودن علت عدم دریافت کالا ( از قبیل مغایرت کالای خریداری شده و کالای تحویلی ، شکستگی یا وجود نقصان یا هر گونه ایراد ظاهری )، خریدار موظف به اعلام شکایت در سایت می باشد و در صورت تایید شکایت مبلغ کسر شده نیز به حساب ایشان واریز یا در صورت موجود بودن کالای خریداری شده ، برای ایشان ارسال خواهد شد.

کالا به آدرس ثبت شده، خریدار در سایت ارسال خواهد شد. چنانچه در هنگام تکمیل فرم سفارش، آدرس جدیدی قید نشده باشد، آدرسی که خریدار در سایت عنوان نموده، به عنوان محل تحویل در نظر گرفته خواهد شد.

خریدار موظف است در زمان خرید نسبت به گستره جغرافیای تحویل کالا و سایر شرایط فروش کالا دقت کافی داشته باشد

احراز شرایط تحویل کالا توسط خریدار به یکی از طرق ذیل می باشد

– تایید تحویل توسط خریدار در سایت و یا از طریق سامانه پیامکی سایت

از طریق ارائه کد تحویل کالا به پست و وارد نمودن این کد توسط سایت و از طریق پنل ارتباطی سایت
در صورتیکه از روش های فوق تایید تحویل انجام نشود سایت به صورت خودکار پس از گذشت ۱۰ روز با کنترل کد رهگیری ارسال،کالا را تحویل شده تلقی می نماید.
در صورت پذیرش کالا و امضاء برگه ی تحویل کالا ، اعتراضات خریدار فقط در سایت ثبت و سایت بررسی لازم را انجام خواهد داد اما ثبت اعتراض منوط به حق به جانب بودن خریدار محترم نخواهد بود.

چنانچه خریدار در زمان تحویل کالا در مکان مورد نظر حضور نداشته و شخص دیگری، کالا را تحویل بگیرد و رسید تحویل را امضا نماید (چه از طریق دست خط و یا به صورت الکترونیک که توسط شرکت پست اعلام می شود) به منزله تحویل گرفتن کالا توسط خریدار تلقی خواهد شد.

خریدار می بایست نسبت به تحویل هر قلم کالا به صورت جدا برگه تحویل امضا نماید و به دلیل تفاوت در شیوه ارسال هر نوع کالا امکان تحویل در زمان های مختلف برای هر کالا وجود خواهد داشت . بنابراین در زمان سفارش چندین قلم کالا ممکن است کلیه اقلام سفارشی همزمان تحویل نگردد. در این مواقع خریدار موظف به تحویل گرفتن اقلام ارسالی بوده و تا حداکثر زمان تحویل سایر اقلام منتظر بماند.

مطابق ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای ، کاربر مجاز به استفاده از نام کاربری، عکس، سخن و کلمات توهین آمیز و غیراخلاقی و مغایر با شئونات مذهبی، فرهنگی و اجتماعی وفق مصادیق محتوای مجرمانه در قانون در سایت و شبکه های اجتماعی متعلق به سایت نمی باشد. و در صورت مشاهده سایت مجاز است تا علاوه بر حذف کاربر نسبت به احقاق حق خود پیگیری های قانونی را به انجام رساند و تا تعیین تکلیف وضعیت پنل کاربری وی غیر فعال خواهد شد.

همچنین در مکاتبه، مکالمه و اظهار نظر در مورد سایر کاربران و مسئولین سایت موظف به رعایت کمال ادب و احترام است.

تخلف از قوانین جاری کشور من جمله قانون مجازات مرتکبین جرایم رایانه ای، بانکی، پولشویی ، قوانین گمرکی و سوء استفاده از خدمات سایت برای كاربران و نقض حریم شخصی كاربران دیگر و فعالیت های هرمی و سایر جرایم ممنوع می باشد.

بخشهای راهنمایی ، درباره ما و قسمتهای دیگر موجود در سایت به عنوان بخشهای راهنما و راههای تماس با ما می باشد و همچنین خود به تنهایی در برگیرنده بخشی از شرایط و ضوابط سایت می باشند

قوانین ارسال کالا برای خریداران سایت حراجی بازی

۱- در صورت خرید از طریق حراجی:

در صورت خرید از طریق حراجی ، حداکثر ۷۲ ساعت کاری بعد از واریز آخرین مبلغ حراجی به همراه هزینه ارسال  ، کالا ارسال خواهد شد.

۲- در صورت خرید مستقیم:

در صورت خرید مستقیم، حداکثر ۷۲ ساعت کاری بعد از واریز مبلغ فاکتور صادر شده که شامل مبلغ کالا به همراه هزینه ارسال است، کالا ارسال خواهد شد.

شرایط انصراف از خرید

– اگر پس از ثبت سفارش و پیش از ارسال کالا، از خرید خود به هر دلیل منصرف شوید می توانید انصراف خود را اعلام نموده و  کالای دیگری را به عنوان جایگزین انتخاب نماید، در هر حال در صورت خرید کالا وجه مربوطه به هیچ عنوان قابل بازگشت نمی باشد.

سایر قوانین سایت حراجی بازی

– سیستم حراجی در سایت حراجی بازی به صورت آنلاین می باشد و اطلاعات به صورت رفت و برگشتی است و ثانیه از مهم ترین آیتم های حراجی می باشد با توجه به این مطلب :

* در صورت امکان از اینترنت های موبایل

(۳G)

استفاده نفرمایید چون ممکن است با تعویض آنتن های شبکه موبایل از منطقه ای به منطقه ای دیگر چند ثانیه اینترنت قطع شود و این موضوع ممکن است باعث شود شما چند ثانیه حراجی را به صورت کامل مشاهده نکنید و ثانیه شمار ، شمارش نکند و زمان اتصال به اینترنت ممکن است کاربر دیگری برنده شده باشد .

– در صورت بروز هر گونه مشکل در هنگام برگزاری حراجی که موجب اختلال در روند حراجی گردد، حراجی ابطال شده و در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

– در زمان خرید در صورتی که پرداخت شما معلق باشد به این معنی است که وجهی از حساب شما به حساب حراجی بازی انتقال داده نشده و در صورت کسر از حساب شما باید از طریق بانک خود پیگیری کنید.(ممکن است وجه معلق شده پس از ۷۲ ساعت به حساب شما واریز گردد و این امر از سمت بانک و سیستم شاپرک صورت می پذیرد).

-تعیین برنده در همه حراجی ها بر اساس تایمر اصلی سرور و به صورت خودکار انجام می شود، لذا حضور کاربر روی سایت  نمی تواند هیچ تغییر و تضمینی روی این موضوع داشته باشد وآخرین پیشنهاد دهنده در سایت نمایش داده خواهد شد. همه کاربران در این موضوع دارای سهم مساوی هستند و دارا بودن اعتبار بالای کاربر هیچ ملاک معتبری نخواهد بود

– در صورتی که کالای خریداری شده از فروشگاه (به ازای بن خرید) در انبار حراجی بازی موجود نباشد، حراجی بازی تعهدی در خصوص ارائه همان کالا نداشته و کاربر باید از میان کالاهای دیگر موجود  در فروشگاه انتخاب نماید.

– هرگونه تلاش یا اقدام برای ایجاد اخلال در روند حراج، خرید بن،خرید از فروشگاه و یا هر فعالیت دیگری در جهت تبانی و یا شرکت گروهی در حراجی های وب سایت حراجی بازی، از سوی کاربر، جرم محسوب می گردد و حراجی بازی حق پیگیری قانونی، مسدود نمودن حساب کاربری و همچنین توقیف بن های خریداری شده و نیز مسدود کردن حساب کاربری شخص خاطی را خواهد داشت. بدیهی است کاربر خاطی هیچگونه حقی نسبت به حساب کاربری خود نداشته و دسترسی ایشان پس از این اقدام مجرمانه به وب سایت حراجی بازی مسدود خواهد شد.

– کاربران برنده ( کاربرانی که در حراجی های سایت حراجی بازی شرکت کرده و برنده شده اند ) به حراجی بازی اجازه خواهند داد تا از ایشان در ویدئو های تبلیغاتی خود بعنوان “برندگان پیشین” استفاده نموده و در وبسایت خود به نمایش در آورد. بدیهی است که ثبت نام کاربر در حراج ها بمعنای پذیرفتن این اصل و سایر قوانین حاکم بر وبسایت حراجی بازی است.

در صورتیکه تعداد پیشنهادات ( کلیک ها ) در یک حراجی از تعداد کاربرانی که در آن حراجی ثبت نام نموده اند کمتر باشد، حراجی بازی حق لغو و یا برگزاری مجدد حراجی مذکور را خواهد داشت تا از این طریق حقوق دیگر کاربران ثبت نام کرده در حراجی محقق گردیده و این فرصت برای همه وجود داشته باشد تا در حراجی مشابه و دارای فاکتورهای اصلی حراجی پیشین، شرکت نموده و شانس خود را برای برنده شدن آزمایش کنند.

قانون پرداخت وجه کالا

در خصوص کالاهایی که با برچسب “امکان پرداخت وجه” در حراجی مشخص شده اند، در صورت تمایل برنده حراجی مبلغ مشخص شده به عنوان قیمت بازار پس از کسر ۳۰ درصد به برنده قابل پرداخت می باشد.

نمایندگی

حراجی بازی در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی حراجی بازی اطلاع دهید

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، حراجی بازی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

حراجی بازی خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

چگونه باید در حراجی ها ثبت نام کنم؟

پس از ثبت نام اولیه در سایت حراجی بازی و ایجاد حساب کاربری، شما می بایست برای شرکت در هر حراج بصورت جداگانه ثبت نام کنید. این کار براحتی با ورود به صفحه ی هر حراجی و کلیک بر روی گزینه ی سبز رنگ ” ثبت نام در حراجی ” امکانپذیر می باشد. با این کار نام کاربری شما در لیست شرکت کنندگان حراجی مذکور ثبت می گردد و به محض رسیدن به حد نصاب ( در صورتیکه حراجی دارای حد نصاب باشد ) می توانید در آن شرکت نموده و پیشنهاد دهید.

چگونه باید از فروشگاه خرید کنم و نحوه ی تحویل به چه صورت خواهد بود؟

(پیش از خرید از سایت می بایست فیلد های مربوط به نام، نام خانوادگی، استان و شهر خود را در حساب کاربریتان کامل نموده و ذخیره کنید)

با کلیک بر روی گزینه ی فروشگاه در منو سایت میتوانید وارد فروشگاه شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به دو صورت ( اعتباری – نقدی ) می توانید بهای محصول درخواستی را پرداخت نمائید. در صورت خرید نقدی ( پرداخت با کارت بانکی ) بن های هدیه که روی هرکدام از محصولات فروشگاه قراردارند، به حساب کاربری شما اضافه خواهد گردید. اما در صورتی که با اعتبار خود از فروشگاه خرید نمائید، بن هدیه ی محصول برای شما منظور نخواهد گردید.

پس از ثبت سفارش شما، محصول درخواستی در مرحله ی ارسال قرار خواهد گرفت و در تهران بوسیله ی پیک ( نهایتا ۲ روز کاری) و در شهرستان توسط پست ( نهایتا ۵ روز کاری ) به شما تحویل خواهد شد.

هزینه ی ارسال سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان ( تهران) و نیز بالای ۱۵۰ هزار تومان (شهرستان) بعهده ی حراجی بازی است و  هزینه ی سفارشات پائین تر از این حد بعهده ی خریداران می باشد.

آیا می توانم به جای محصولی که در حراجی برنده شده ام، مبلغ نقدی دریافت نمایم؟ در اینصورت شرایط چگونه خواهد بود؟

با وجود اینکه همه ی محصولات که در حراجی ها قرار میگیرند در فروشگاه حراجی بازی موجود و برای خرید بلامانع هستند، قوانین حراجی بازی این امکان را به کاربران می دهد که برای حراجی هایی که با برچسب ” امکان پرداخت وجه کالا بر اساس قوانین سایت “تقاضای دریافت وجه نقدی بنمایند. در اینصورت بنا بر ضوابط موجود در فروشگاه حراجی بازی ۳۰ درصد مبلغ کسر گردیده و مابقی به حساب شخص برنده واریز خواهد شد. در غیر اینصورت کاربر می تواند محصول فوق را به جای وجه نقد دریافت نماید.

تفاوت خرید نقدی و خرید اعتباری از فروشگاه چیست؟

تنها تفاوت اینست که در خرید نقدی بن های هدیه که روی محصولات قرار دارد برای شما منظور خواهد شد اما در خرید اعتباری بن های هدیه محصول به شما تعلق نخواهند گرفت.

آیا می توانم اعتبار خودرا تبدیل به بن حراجی کنم؟

براحتی می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “بن باران” در قسمت فروشگاه و همچنین پائین سایت، هر ۱۰۰۰ تومان اعتبار ریالی خودرا تبدیل به ۱ بن حراجی نمائید.

ضریب مصرف بن چیست؟ ( درحراجی ها برای هر بار کلیک کردن چه تعداد بن باید هزینه کنم؟

هر حراجی دارای ضریب بن خاصی است که بر روی هرکدام با عدد مشخص شده. اگر ضریب حراجی ۱ باشد بدین معناست که برای هر کلیک یا پیشنهاد ۱ بن از شما کسر خواهد گردید. بهمین ترتیب ضریب ۵ ( ۵ بن ) / ضریب ۱۰( ۱۰ بن) / ضریب ۱۵ ( ۱۵ بن ) از بن های شما کسر می گردد.

فرصت پیشنهاد اضافی چیست؟ چگونه می توانم از آن بهره مند شوم؟

در طول حراجی اگر بتوانبد ۵ ثانیه آخرین نفری باشید که کلیک کرده اید (تا ۵ ثانیه بعد از شما کسی کلیک نکند) می توانید از یک فرصت پیشنهاد اضافه بهره مند شوید.  در کل به ازای هر ۵ ثانیه ۱ فرصت پیشنهاد اضافه بدست خواهید آورد. یعنی اگر ۱۵ ثانیه بعد از شما کسی کلیک نکند شما ۳ فرصت پیشنهاد اضافی جایزه خواهید گرفت و می توانید از آنها در طول حراجی استفاده نمائید البته برای هر پیشنهاد طبق روال حراجی از بن های شما کسر خواهد گردید.

آیا بن هایی که در حراجی ها صرف میکنم به حسابم بر می گردند؟

خیر، بن هایی که خریداری میکنید و در حراجی ها هزینه می شوند از حساب شما کسر می گردند اما با این حال شما حتی اگر در حراجی برنده نشوید، چیزی از دست نمی دهید. چرا که در زمان خرید اعتبار به همان میزان بن حراجی نیز به شما داده خواهد شد که می توانید با آن از فروشگاه حراجی بازی خرید کنید و یا مجددا آن اعتبار را به بن حراجی تبدیل نمائید.

تحویل کالا های فروشگاه چند روز طول می کشد؟

تحویل محصولات فروشگاه در تهران حداکثر دو روز و برای سفارشات شهرستان حداکثر ۴ روز کاری زمان می برد. در طول این مدت شما می توانید مرسوله ی خود را از طریق تماس تلفنی با مسئولین فروشگاه و دریافت کد رهگیری مرسوله ی خود، فرآیند ارسال را پیگیری کنید.

آیا می توانم از حراجی که در آن ثبت نام کرده ام انصراف دهم؟

خیر، اگر در حراجی ثبت نام کنید دیگر امکان انصراف از آن حراجی وجود نخواهد داشت چرا که حد نصاب حراجی با احتساب ثبت نام شما محاسبه خواهد شد. بنابراین حراجی دلخواه خودرا به دقت انتخاب کنید و پس از ثبت نام حتما در آن شرکت کنید تا شانس برنده شدن خود را امتحان نمائید.

آیا می توانم بن های خودرا به حساب کاربری دیگری منتقل کنم؟

خیر بر اساس قوانین وب سایت استفاده از بن های یک حساب کاربری، تنها برای صاحب آن حساب امکانپذیر خواهد بود و کاربران نمی توانند بن هایی که در یک حساب دارند را به حساب دیگری منتقل کنند.

حد نصاب حراجی ها چه زمانی برداشته می شود؟

حراجی هایی که حد نصاب دارند معمولا مدتی بین ۲ یا چندین روز طول میکشد تا به حد نصاب برسند. اما در اکثر موارد حراجی بازی پس از دو الی سه هفته حد نصاب حراجی های قدیمی را برداشته و به کاربران اعلام می نماید که می توانند بدون حد نصاب در حراجی فوق شرکت نمایند.

روش های تهیه بن حراجی کدامند؟

در حال حاضر کاربران می توانند به دو صورت بن حراجی بدست آورند.

۱- خرید نقدی محصولات فروشگاه که بهمراه خود “بن هدیه” دارند.

۲- خرید کارت های اعتباری که شامل “بن حراجی” و به همان تعداد “اعتبار” نیز هستند. پس از خرید این کارتهای اعتباری کاربران می توانند اعتبار بدست آمده خود را نیز در بخش “بن باران” تبدیل به بن حراجی نمایند.

هنگام خرید محصول یا بن حراجی در زمان پرداخت و تکمیل خرید خطا یا error دریافت می کنم.برای حل این مسئله چه باید کرد؟

اگر در مراحل اولیه ثبت نام فیلد های “نام-نام خانوادگی-شهر-استان” خودرا ثبت و ذخیره کرده باشید هیچگونه خطایی در زمینه پرداخت نخواهید داشت. اما در صورت دریافت هرگونه خطا، می توانید حساب کاربری خودرا تکمیل نموده و فیلدهای مربوطه را پر کنید و ذخیره نمائید تا در ادامه هیچگونه خطایی جهت خرید و پرداخت رخ ندهد.

برای داشتن سرعت بالا و جلوگیری از Reload شدن صفحه و نیز جلوگیری از نوسانات اینترنتی در حین حراجی چه باید کرد؟( چگونه می توانم با کمترین تاخیر و اشکال در فرایند حراجی شرکت نمایم؟)

برای داشتن کمترین خطا و تاخیر در حراجی برخی اقدامات می توانند به شما کمک کنند که در ذیل به اختصار ذکر می گردند:

۱- استفاده از کامپیوتر برای شرکت در حراجی ها (در صورت امکان)

۲- وصل شدن به اینترنت از طریق کابل بمنظور داشتن بالاترین سرعت (کامپیوتر یا لپ تاپ)

۳- استفاده از مرورگر کروم (هم در کامپیوتر و هم در موبایل)

۴- استفاده از اینترنت وای فای (در موبایل)

۵- خاموش کردن و یا غیر فعال نمودن  وی پی ان یا فیلتر شکن هایی که بر روی موبایل یا کامپیوتر دارید.( سایت حراجی بازی بدون فیلتر شکن قابل دسترسی است و با وجود چنین ابزاری با مشکل مواجه خواهید شد)

۶- ورود به سایت حداقل چند دقیقه پیش از شروع حراجی و ورود به صفحه حراجی مربوطه قبل از شروع حراجی.

۷- پاک کردن cashe مرورگر کروم که به دو روش زیر امکانپذیر خواهد بود:

  • در کامپیوتر براحتی می توانید بوسیله ی مرورگر کروم وارد سایت حراجی بازی شوید و با زدن کلید های (ctrl+shift+R)  میتوانید جهت کاربری بهتر، حافظه مرورگر خودرا خالی نموده و از آن استفاده کنید.
  • در موبایل با کروم وارد سایت شده و وارد SETTING مرورگر کروم شوید. و با کلیک بر روی گزینه ی  PRIVACY و بعد از آن کلیک بر روی گزینه ی clear browsing data می توانید cashe مرورگر خود را پاک نموده و براحتی از آن برای شرکت در حراجی ها استفاده کنید.
آیا می توانم بن هایی که خریداری کرده ام را پس بدهم و یا مسترد کنم؟

از آنجا که اصولا چیزی به نام فروش بن در سایت حراجی بازی وجود ندارد و کلیه بن ها در ازای خرید کالا یا اعتبار بعنوان هدیه به کاربران اهداء می شود، لذا بن های حراجی فاقد ارزش ریالی بوده و غیر قابل استرداد می باشند.

چگونه می توانم برای شرکت در حراجی ها آموزش ببینم و حرفه ای شوم؟

برای یادگیری بهتر روند شرکت در حراجی ها، براحتی می توانید با ورود به بخش راهنما و مشاهده ی آموزش های تصویری سایت، مراحل مختلف شرکت در یک حراجی را ملاحضه کنید. این آموزش ها بصورت نوشتاری و با عکس های مربوط به هر بخش نیز در قسمت راهنمای سایت موجود می باشند.

پس از ملاحضه ی این کلیپ ها و متون آموزشی، در صورتیکه هنوز سوال و یا مسئله ای برای شما وجود دارد می توانید براحتی از طریق چت آنلاین سایت و یا تماس تلفنی، پاسخ را از کارشناسان پشتیبانی حراجی بازی جویا شوید.