روش‌های ارسال کالا

مخصوص مشتریان تهران :
مشتریان محترم تهرانی می توانند از بین روش های ارسال با پیک موتوری و ارسال رایگان یکی را انتخاب نمایند که در ذیل هر کدام شرح داده شده است.
هماهنگی‌ های لازم در صورت نیاز درباره تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال از طرف کارشناسان حراجی بازی با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) صورت خواهد گرفت.
ارسال رایگان: این نوع ارسال تنها برای کالاهای بیش از ۱۰۰ بن (۱۰۰ هزار تومان) خرید و ساکنین تهران امکان پذیر می باشد.
ارسال با پیک موتوری: در این روش هزینه ازسال به عهده خود مشتری می باشد.

مشتریان سراسر کشور :
سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از  محدوده ی شهر تهران است، با استفاده از سه روش ( پست پیشتاز عادی / پیشتاز با بسته بندی سفارشی /  پست سفارشی ) قابل ارسال هستند.
زمان تقریبی تحویل سفارش به مشتریان، نسبت به محدوده ی جغرافیایی و مقصد نهایی در شهر مورد نظر، متغیر خواهد بود و شما می توانید از طریق خدمات مشتریان مجموعه ی حراجی بازی محصول ارسالی خود را پیگیری نمائید.

همچنین در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
itemtracking.post.ir
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

توجه: در مواردی که ارسال محصولات توسط شرکت پست انجام می گردد، مسئولیت فروشگاه تنها تا تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده به شرکت پست و ارسال کد پیگیری از طریق ایمیل برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه، بیمه ارسال داشته باشد) بدین وسیله نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نخواهد داشت.