(( کاربر گرامی، در صورتیکه سئوال شما در موارد زیر ذکر نگردیده می توانید بصورت تلفنی و یا چت آنلاین وب سایت پاسخ سوالات خود را از همکاران ما در بخش پشتیبانی جویا شوید ))

در این بخش مجموعه ای از سئوالات رایج کاربران گردآوری شده، با مطالعه آن ها می توانید پاسخ سوالات عمومی خود را بیابید. در غیر اینصورت براحتی میتوانید از طریق روشهای مختلف ارتباط با ما ( پشتیبانی تلفنی، چت آنلاین سایت – کانال اطلاع رسانی تلگرام – صفحه ی اینستاگرام حراجی بازی ) پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

 

چگونه باید در حراجی ها ثبت نام کنم؟

پس از ثبت نام اولیه در سایت حراجی بازی و ایجاد حساب کاربری، شما می بایست برای شرکت در هر حراج بصورت جداگانه ثبت نام کنید. این کار براحتی با ورود به صفحه ی هر حراجی و کلیک بر روی گزینه ی سبز رنگ ” ثبت نام در حراجی ” امکانپذیر است. با این کار نام کاربری شما در لیست شرکت کنندگان حراجی مذکور ثبت می گردد و به محض رسیدن به حد نصاب (در صورتیکه حراجی دارای حد نصاب باشد) می توانید در آن شرکت نموده و پیشنهاد دهید.

چگونه می توانم برای شرکت در حراجی ها آموزش ببینم و حرفه ای شوم؟

برای یادگیری بهتر روند شرکت در حراجی ها، براحتی می توانید با ورود به بخش راهنما و مشاهده ی آموزش های تصویری سایت، مراحل مختلف شرکت در یک حراجی را ملاحضه کنید. این آموزش ها بصورت نوشتاری و با عکس های مربوط به هر بخش نیز در قسمت راهنمای سایت موجود می باشند.

پس از ملاحضه ی این کلیپ ها و متون آموزشی، در صورتیکه هنوز سوال و یا مسئله ای برای شما وجود دارد می توانید براحتی از طریق چت آنلاین سایت و یا تماس تلفنی، پاسخ را از کارشناسان پشتیبانی حراجی بازی جویا شوید.

آیا می توانم از حراجی که ثبت نام کرده ام انصراف دهم؟

خیر، اگر در حراجی ثبت نام کنید دیگر امکان انصراف از آن حراجی وجود نخواهد داشت چرا که حد نصاب حراجی با احتساب ثبت نام شما محاسبه خواهد شد. بنابراین حراجی دلخواه خودرا به دقت انتخاب کنید و پس از ثبت نام حتما در آن شرکت کنید تا شانس برنده شدن خود را امتحان نمائید.

برای داشتن سرعت بالا و جلوگیری از Reload شدن صفحه و نیز جلوگیری از نوسانات اینترنتی در حین حراجی چه باید کرد؟( چگونه می توانم با کمترین تاخیر و اشکال در فرایند حراجی شرکت نمایم؟)

برای داشتن کمترین خطا و تاخیر در حراجی برخی اقدامات می توانند به شما کمک کنند که در ذیل به اختصار ذکر می گردند:

۱- استفاده از کامپیوتر برای شرکت در حراجی ها (در صورت امکان)

۲- وصل شدن به اینترنت از طریق کابل بمنظور داشتن بالاترین سرعت (کامپیوتر یا لپ تاپ)

۳- استفاده از مرورگر کروم (در کامپیوتر و موبایل)

۴- استفاده از اینترنت وای فای (موبایل)

۵- خاموش کردن و یا غیر فعال نمودن  وی پی ان یا فیلتر شکن هایی که بر روی موبایل یا کامپیوتر دارید.(سایت حراجی بازی  تنها بدون فیلتر شکن قابل دسترسی است و با وجود آن، برای لود شدن سایت مشکل خواهید داشت. بنابر این در طول استفاده از وب سایت حراجی بازی وی پی ان یا فیلتر شکن خودرا غیر فعال کنید )

۶- ورود به سایت حداقل چند دقیقه پیش از شروع حراجی و ورود به صفحه حراجی مربوطه قبل از شروع حراجی.

۷- پاک کردن cashe مرورگر کروم که به دو روش زیر امکانپذیر خواهد بود:

  • در کامپیوتر براحتی می توانید بوسیله ی مرورگر کروم وارد سایت حراجی بازی شوید و با زدن کلید های (ctrl+shift+R)  میتوانید جهت کاربری بهتر، حافظه مرورگر خودرا خالی نموده و از آن استفاده کنید.
  • در موبایل با کروم وارد سایت شده و وارد SETTING مرورگر کروم شوید. و با کلیک بر روی گزینه ی  PRIVACY و بعد از آن کلیک بر روی گزینه ی clear browsing data می توانید cashe مرورگر خود را پاک نمائید.
چرا زمان برگزاری حراج ها تغییر می کند؟ قوانین مربوطه را در این زمینه شرح دهید

حراجی ها از نظر حد نصاب و تاریخ برگزاری به دودسته تقسیم می گردند:

۱- بدون حد نصاب شرکت کننده: در زمان مشخص با هر تعداد شرکت کننده ای برگزار می گردد.

۲- با حد نصاب شرکت کننده: در صورت رسیدن به حد نصاب در زمان مقرر برگزار می گردد. اما در غیر اینصورت ابتدا نیم ساعت به تعویق می افتد و بعد از آن اگر باز هم به حد نصاب نرسید، به ۲۴ ساعت بعد موکول می شود.

در صورتیکه حراجی در کمتر از نیم ساعت مانده به شروع به حد نصاب برسد، برگزاری آن نیم ساعت به تعویق می افتد تا همه ی شرکت کنندگان بتوانند فرصت باخبر شدن و شرکت در حراجی را داشته باشند و به حراجی بپیوندند.

آیا می توانم اعتبار خودرا تبدیل به بن حراجی کنم؟

براحتی می توانید با کلیک بر روی گزینه ی “بن باران” در قسمت فروشگاه و همچنین پائین سایت، هر ۱۰۰۰ تومان اعتبار ریالی خودرا تبدیل به ۱ بن حراجی نمائید.

آیا می توانم به جای محصولی که در حراجی برنده شده ام، مبلغ نقدی دریافت نمایم؟ در اینصورت شرایط چگونه خواهد بود؟

با وجود اینکه همه ی محصولات که در حراجی ها قرار میگیرند در فروشگاه حراجی بازی موجود و قابل خرید هستند، قوانین حراجی بازی این امکان را به کاربران می دهد که برای حراجی هایی که با برچسب ” امکان پرداخت وجه کالا بر اساس قوانین سایت ” مشخص شده اند،تقاضای دریافت وجه نقدی بنمایند. در اینصورت بنا بر ضوابط موجود در فروشگاه حراجی بازی ۳۰ درصد مبلغ کسر گردیده و مابقی به حساب شخص برنده واریز خواهد شد. در غیر اینصورت کاربر می تواند محصول فوق را به جای وجه نقد دریافت نماید.

چگونه باید از فروشگاه خرید کنم و نحوه ی تحویل به چه صورت خواهد بود؟

(پیش از خرید از سایت می بایست فیلد های مربوط به نام، نام خانوادگی، استان و شهر خود را در حساب کاربریتان کامل نموده و ذخیره کنید)

با کلیک بر روی گزینه ی فروشگاه در منو سایت میتوانید وارد فروشگاه شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به دو صورت ( اعتباری – نقدی ) می توانید بهای محصول درخواستی را پرداخت نمائید. در صورت خرید نقدی ( پرداخت با کارت بانکی ) بن های هدیه که روی هرکدام از محصولات فروشگاه قراردارند، به حساب کاربری شما اضافه خواهد گردید. اما در صورتی که با اعتبار خود از فروشگاه خرید نمائید، بن هدیه ی محصول برای شما منظور نخواهد شد.

پس از ثبت سفارش شما، محصول درخواستی در مرحله ی ارسال قرار خواهد گرفت و در تهران بوسیله ی پیک ( نهایتا ۲ روز کاری) و در شهرستان توسط پست ( نهایتا ۵ روز کاری ) به شما تحویل خواهد شد.

هزینه ارسال سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان ( تهران) و نیز بالای ۱۵۰ هزار تومان (شهرستان) بعهده ی حراجی بازی است و  هزینه ی سفارشات پائین تر از این حد، بعهده ی خریداران می باشد.

تحویل کالا های فروشگاه چند روز طول می کشد؟

تحویل محصولات فروشگاه در تهران حداکثر دو روز و برای سفارشات شهرستان حداکثر ۴ روز کاری زمان می برد. در طول این مدت شما می توانید مرسوله ی خود را از طریق تماس تلفنی با مسئولین فروشگاه و دریافت کد رهگیری پستی، پیگیری نمائید.

تفاوت خرید نقدی و خرید اعتباری از فروشگاه چیست؟

تنها تفاوت اینست که در خرید نقدی بن های هدیه که روی محصولات قرار دارد برای شما منظور خواهد شد اما در خرید اعتباری بن های هدیه محصول به شما تعلق نخواهند گرفت.

ضریب مصرف بن چیست؟ ( درحراجی ها برای هر بار کلیک کردن چه تعداد بن باید هزینه کنم؟

هر حراجی دارای ضریب بن خاصی است که بر روی هرکدام با عدد مشخص شده. اگر ضریب حراجی ۱ باشد بدین معناست که برای هر کلیک یا پیشنهاد ۱ بن از شما کم می شود. بهمین ترتیب ضریب ۵ ( ۵ بن ) / ضریب ۱۰( ۱۰ بن) و ضریب ۱۵ ( ۱۵ بن ) بابت هر پیشنهاد از بن های شما کم می کنند.

فرصت پیشنهاد اضافی چیست؟ چگونه می توانم از آن بهره مند شوم؟

در طول حراجی اگر بتوانبد ۵ ثانیه آخرین نفری باشید که کلیک کرده اید (تا ۵ ثانیه بعد از شما کسی کلیک نکند) می توانید از یک فرصت پیشنهاد اضافه بهره مند شوید.  در کل به ازای هر ۵ ثانیه ۱ فرصت پیشنهاد اضافه بدست خواهید آورد. یعنی اگر ۱۵ ثانیه بعد از شما کسی کلیک نکند شما ۳ فرصت پیشنهاد اضافی جایزه خواهید گرفت و می توانید از آنها در طول حراجی استفاده نمائید البته برای هر پیشنهاد طبق روال حراجی از بن های شما کسر خواهد گردید.

آیا بن هایی که در حراجی ها صرف میکنم به حسابم بر می گردند؟

خیر، بن هایی که خریداری میکنید و در حراجی ها هزینه می شوند از حساب شما کسر می گردند اما با این حال شما حتی اگر در حراجی برنده نشوید، چیزی از دست نمی دهید. چرا که در زمان خرید “کارت اعتباری”  معادل بن حراجی که دریافت نمودید، “اعتبار خرید “نیز به شما داده خواهد شد که می توانید با آن از فروشگاه حراجی بازی خرید کنید و یا مجددا آن اعتبار را به بن حراجی تبدیل نمائید.

آیا می توانم بن های خودرا به حساب کاربری دیگری منتقل کنم؟

خیر بر اساس قوانین وب سایت استفاده از بن های یک حساب کاربری، تنها برای صاحب آن حساب امکانپذیر خواهد بود و کاربران نمی توانند بن هایی که در یک حساب دارند را، به حساب دیگری منتقل کنند.

حد نصاب حراجی ها چه زمانی برداشته می شود؟

حراجی هایی که حد نصاب دارند معمولا مدتی بین ۲ یا چندین روز، طول میکشد تا به حد نصاب برسند. اما در اکثر موارد حراجی بازی پس از ۲ الی ۳ هفته حد نصاب حراجی های قدیمی را برداشته و به کاربران اعلام می نماید که می توانند بدون حد نصاب در حراجی فوق شرکت نمایند.

روش های تهیه بن حراجی کدامند؟

در حال حاضر کاربران می توانند به دو صورت بن حراجی بدست آورند.

۱- خرید نقدی محصولات فروشگاه که همراه خود “بن هدیه” دارند.

۲- خرید “کارت های اعتباری” که شامل “بن حراجی” و به همان تعداد “اعتبار” نیز هستند. پس از خرید این کارتهای اعتباری، کاربران می توانند اعتبار بدست آمده خود را نیز در بخش “بن باران” تبدیل به بن حراجی نمایند.

هنگام خرید محصول یا بن حراجی در زمان پرداخت و تکمیل خرید خطا یا error دریافت می کنم.برای حل این مسئله چه باید کرد؟

اگر در مراحل اولیه ثبت نام فیلد های “نام-نام خانوادگی-شهر-استان” خودرا ثبت و ذخیره کرده باشید هیچگونه خطایی در زمینه پرداخت نخواهید داشت. اما در صورت دریافت هرگونه خطا، می توانید حساب کاربری خودرا تکمیل نموده و فیلدهای مربوطه را پر کنید و ذخیره نمائید تا در ادامه هیچگونه خطایی جهت خرید و پرداخت رخ ندهد.

آیا می توانم بن هایی که خریداری کرده ام را پس بدهم و یا مسترد کنم؟

از آنجا که اصولا چیزی به نام فروش بن در سایت حراجی بازی وجود ندارد و کلیه بن ها در ازای خرید کالا یا اعتبار بعنوان هدیه به کاربران اهداء می شود، لذا بن های حراجی فاقد ارزش ریالی بوده و غیر قابل استرداد می باشند.