سیاست حفظ اسرار و حریم خصوصی مشتریان
حراجی بازی همواره خود را به رعایت حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران موکلف می داند. در این صفحه سعی شده است، اصول محرمانگی اطلاعات حراجی ها و نیز راهکارهای ما برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران توضیح داده شود. حراجی بازی با بهره مندی از تکنولوژی و روش های متداول، اطلاعات را صرفاً بر روی بستر امن SSL دریافت و نمایش خواهد داد. مشتری می بایست همواره در این خصوص نکات امنیتی از قبیل استفاده از نرم افزارهای به روز و کنترل آدرس سایت را رعایت نماید.

 

محتویات این سند
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی جمع آوری شده از کاربران سایت و نحوه استفاده حراجی بازی از این اطلاعات می باشد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران حراجی بازی را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن، مستندات هویتی و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام در حراجی بازی یا با تکمیل فرم های خرید در سایت حراجی بازی اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی پست الکترونیکی، تلفن و غیره را در اختیار ما قرار می دهید. پس از ورود به حراجی بازی شما یک کاربر ناشناخته نیستید. این اطلاعات شامل سفارشات خرید و تراکنش ها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست. حراجی بازی کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند. حراجی بازی به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های حراجی بازی و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند. ما از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات خود، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کنیم. حراجی بازی به هیچ عنوان اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد ذیل: در صورت ادغام حراجی بازی در یک سایت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از سایت حراجی بازی یا خروج کامل پرسیده می شود. در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها و یا در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما بنا به نظر حراجی بازی در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد. در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را از حراجی بازی بخواهند بنا به نظر مجموعه این اطلاعات ممکن است در اختیار ایشان قرار گیرد. ضمناً حراجی بازی ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت از آن استفاده کند.

 

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت حراجی بازی تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در سایت آن ها را وارد نموده اید، مگر اطلاعاتی که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد حراجی بازی ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مانند کد ملی و … شما می توانید به طور کامل از حراجی بازی و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سایت حذف شده و برخی دیگر از آن ها بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

 

محدودیت دسترسی به اطلاعات
حراجی بازی همواره دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات حراجی و فروشگاه یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند. حراجی بازی جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

 

تغییرات در این سیاست ها
حراجی بازی ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست ها اعمال نماید. در صورت اعمال هر گونه تغییر، حراجی بازی با اعلام آن در بخش راهنمای سایت و یا ویرایش این سند کاربران را از این تغییرات مطلع می سازد. با این حال توصیه می شود با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گردید.

 

پرسش و پیشنهاد
در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهادی در رابطه با سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در سایت حراجی بازی، لطفاً با ارسال درخواست خود، ما را از آن مطلع نمایید.